Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol/hogy lehet úgy óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogy lehet úgy óvszert vásárolni, hogy közben ne kerüljek kapcsolatba emberekkel?

Figyelt kérdés
Ugyanis nem hinném hogy a bolti eladóra tartozik hogy én mire készülök az este, meg aztán eléggé szégyellném is beállni a pénztárhoz vele. Sajnos eltűntek az automaták, bár azok meg mondjuk nem hiszem hogy voltak olyan minőségűek mint a jó öreg Durex..
2016. jún. 28. 11:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Egyszer egyik ismerősöm csak gumit és fűrészt vett. Pénztáros csaj meg is jegyezte hogy na ő most kezd félni :D
2016. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én bolti eladó vagyok,szoktak nálam is vásárolni,de egyáltalán nem érdekel ki mit vesz.Ez is csak egy árucikk.Sőt,én nő létemre is simán megveszem,nincs ebben semmi szégyellni való.
2016. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Keletiben és a nyugatiban is van a bejáratnál automata.
2016. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A baratom egyszer 10 dobozzal vett egyszerre :)) na,ilyenkor lehet kicsit megnez az elado is...de 1-2 doboznal nem kell feljel attol hogy megnez,vagy valamit mond :))) es ha megis akk ezvan,vagy ez vagy a gyerek...szerintem nem nehez valasztas
2016. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
ne légy már ilyen beszari. hipermarketben vegyél, ott tuti h nem ismer fel senki :DD
2016. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!