Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol/hogy lehet úgy óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogy lehet úgy óvszert vásárolni, hogy közben ne kerüljek kapcsolatba emberekkel?

Figyelt kérdés
Ugyanis nem hinném hogy a bolti eladóra tartozik hogy én mire készülök az este, meg aztán eléggé szégyellném is beállni a pénztárhoz vele. Sajnos eltűntek az automaták, bár azok meg mondjuk nem hiszem hogy voltak olyan minőségűek mint a jó öreg Durex..
2016. jún. 28. 11:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
denyomivagy hallod.. senkit nem érdekel, mit fogsz csinálni..ha én tejszinhabot veszek akk szted arra fog gondolni bárki h én azt a bnőmről fogom lenyalni?
2016. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
És szerinted az óvszert is fel lehet használni étkezéshez?
2016. jún. 28. 11:11
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
értő olvasás egyes..
2016. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Aki ennyire éretlen szimplán ne dugjon.


Fapofával lehúzza a pénztáros, mint a tejet és kész.

2016. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszertárat javaslom. igaz ott kapcsolatba lépsz az eladóval, de hidd el őt nem fogja érdekelni. én is mindig egy helyen veszem.
2016. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Szerintem sehol, sehogy.

De nyugi, nem fognak azon gondolkodni az eladók, hogy miért veszel gumit, meg mit csinálsz. Millió meg 1 ember vesz gumit. Nem hinném, hogy megjegyzik a vásárlókat, hogy azon csámcsogjanak, vajon mire készül?

2016. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

bármely netes szexshop-ban kapsz gumit. csak igy van postaköltség is...

de csak bemész teszkóba spárba és veszel egy pár dobozzal.

az a lányeg h ne vegyél közben félreárthető dolgokat mint pl uborka, répa stb xd

2016. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
De azért a WC-papírt megveszed simán, gondolom.
2016. jún. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Aki szégyell gumit venni, az ne is szexeljen. Gondolom maximum 16 éves lehetsz.
2016. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is mondták már, ha ilyen töketlen vagy, akkor ne dugj! Mit kell ebből gondot csinálni? Nézz már szét egy nagyobb áruházban, polcszámra állnak az óvszerek. Szerinted tartanának, ha az emberek nem vennék meg? Mindenki, akinek szüksége van rá szimplán megveszi és kész. Akár tudsz róla, akár nem: mindenki dug! A pénztáros is! Az a normális! És abból, hogy óvszert veszel csak annyit tud meg, hogy azzal védekezel és nem többet.
2016. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!