Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló utosló két-három...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló utosló két-három szeménél lehet még közösülni?

Figyelt kérdés
Holnaptól lesz a szünetem, de attól mèg lehetek együtt a párommal? Azèrt van a tabletta.
2016. jún. 26. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miert, a szunetben nem lehetsz? :o
2016. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ujra fogalmazom: A szunetben nem lehet kozosulni?
2016. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te tudod egyaltalan hogyan mukodik az, amit beviszel a szervezetedbe?! Kezdj utana olvasni.
2016. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van mindegyikez kis utmutato, olvasmany, tenyleg szepen kerlek, oldasd el.
2016. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hidd el sokmindent elolvastam róla, azt is tudom hogy ilyenkor szünetben folyamatosan oldódik a blokk fel, de mikor ujra kezdem szedni ez a blokk szèpen lassan visszaalakul, de gondoltam egy kis megerősítèst kèrek nem pedig kioktatást. Az útmutatót Atol cettig tudom, de azèrt azt is megnèztem hogy a gyógyszerem nem teljesen ír a "bevezetőben" egy pár gondolatot arról hogy mit is szedek csak annyit hogy kombinált

....a többi rèszletet máshol, másik gyógyszer leírásában pontosabban leírták. Ki tudja mit hagytak ki.

2016. jún. 27. 05:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Milyen blokkról beszélsz? :D A gyógyszer mellett nincs peteérésed, így soha nincs minek megérni. Pont. Ennyi a hatásmechanizmusa. Nincs itt semmilyen blokk, meg nem oldódik (?) semmi sehol. Megállítja a peteérésedet, szünetben leválik a nyálkahártya, majd ahogy újra elkezded időben szedni a gyógyszert, megint megállítja a peteérést. Hol itt a blokk? :D Azért van, hogy időben kell elkezdeni szünet után, mert ha nem kezded akkor bármikor elkezdhet érni a pete, és az esetleges szünetbeli közösülések miatt is teherbe eshetsz akkor.

Ennél jobban neked való gyereknyelven nem tudtam leírni.

2016. jún. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolso, gyonyoruen leforditottad :)
2016. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ugyan ezt írtam le mint amit elmondtál:


[link]

2016. jún. 27. 21:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Jo, de akkor mi a kerdes?
2016. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor ez alapján csak értelmezni nem tudod, amit elolvastál. Remek.
2016. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!