Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3x egy hónapban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3x egy hónapban?

Figyelt kérdés
Május 29.e óta szedem az Altforalle tablettát és megjött ugye 29.én, másodjára megjött 7én és most 17.e óta megvan. Ez normális? Abbahagyjam? Ha abbahagyom a szedésèt nem lehetek terhes?

2016. jún. 19. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:

"Ha abbahagyom a szedésèt nem lehetek terhes?" Miért ne lehetnél? Ha egy szem kimarad,már akkor se nyújtja azt a szintű védettséget,mint kellene.

A hormonháztartásod felborult, a pecsételővérzés egy ideig normális, de ha nem múlik én felkeresném a nőgyógyászt,mert lehet,hogy másik gyógyszerre lesz szükséged, és ez nem megfelelő.

2016. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy ez nem pecsètelő vèrzés. (Eddig nem ilyen mennyiségű volt). Bocsánat a hülye kifejezésért de ez niagara. Óránként kell betétet cserélnem... :/ azt mondták az uzsokiba, hogy ez normális... de nekem ez nagyon nem tetszik...
2016. jún. 19. 23:10
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Én ezt a hónapot megvárnám, amikor elfogy a levél meg kell jönnie megint rendesen. Ha nem jön meg,vagy utána megint lesz köztes,akkor tuti keress fel egy dokit :\ Nekem anno azt mondták,hogy 1-1 vérzés normális,de ha nem múlna a vérzés,akkor esélyes a tabi váltás.

2016. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm:)
2016. jún. 19. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad abbahagyni ciklus közben, egyébként de simán egy szem kihagyásánál lehetsz, amikor abbahagyod teljesen a szedést akkor már a szünetben sem véd ha nem folytatod a 8.napon! Az első levél alatt teljesen normális főleg ha az első napon kezdted mert olyankor nem vérzel ki úgymond és gyakori a közti vérzés, most szokja a szervezeted. Ha 1 hétnél tovább tart ez az erősség akkor doki mert kell vérzéscsillapító és másik gyógyszer valószínűleg mert ez nem elég erős.

Akkor gond ha egymás után 2-3levélnél jelentkezik.

2016. jún. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!