Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek már két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek már két éve. De ebben a hónapban nem volt megvonásos vérzésem. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Soha ilyen nem fordult elő és nem értem mitől lehet. Terhes egészen biztos nem vagyok, mivel nem éltem szexuális életet előző hónapban, és minden szemet időben bevettem. Stresszes vagyok mostanában lehet emiatt?Aki volt már ilyen helyzetben kérem segítsen.
2016. ápr. 23. 21:50
 1/3 RRR ***** válasza:
kérdezd meg a nődokidat
2016. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tesztet csináltál? Mert van hogy nem rögtön marad el a vérzés.

Nem szedtél anitbiotikumot? Gyógyteák?

2016. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A tájékoztató azt Írja, hogy akkor forduljak vele dokihoz ha másodszorra is kimarad.

Nem csináltam. Mivel kizárt dolognak tartom a dolgot, lehetetlen. Időben bevettem minden szemet, nem szedtem semmilyen antibiotikumot, sem egyebet. Úgyhogy nem értem... :

2016. ápr. 24. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!