Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni bevétele után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni bevétele után pecsételés vagy menstruáció lenne?

Figyelt kérdés
Esemény utáni 6. napon még lehet pecsételő vérzés, vagy az már a cilkus eleje lenne? Egy hét múlva kellett volna megjönnie, de máskor is jött meg hamarabb/később, és a tabletta is bezavart gondolom.
2016. jún. 18. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit máshogyan jöhet meg mint eddig. Nekem is a bevétel utáni 2. mensim nagyon lassan indult, barnás volt végig szinte stb. Most egy pár hónapig kicsit más lesz a verzesed, kb semmi sem szokatlan! :)
2016. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a bevétel után nagyjából 5-6 napra pecsételős vérzésem lett ami több napon keresztül megmaradt, addig egyszer sem volt pecsételős vérzésem. A menstruációm 12 napot késett a gyógyszernek köszönhetően, gondolhatod, volt para, de végül megjött, és semmi gond nem volt.
2016. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlo tapasztalatom volt, tabletta után kb egy héttel pecsételő vérzés, majd a következő menzeszem szokatlanul kevés... De azóta visszaállt minden a normális kerékvágásba.
2016. jún. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!