Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet venni? Nen kérnek semmit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet venni? Nen kérnek semmit?

Figyelt kérdés

Ha egy hipermarketben(pl penny) valaki vesz 18 év alatt gumi óvszert(durex) nem kérnek semmit(pl személyit)?

Az a valaki lehet 16 éves.



2016. jún. 16. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az óvszer nem alkohol és nem dohányáru. Nem kérnek semmit.
2016. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Nem kérnek semmit! Ez saját tapasztalat.

2. Ha cikinek érzed, akkor válasz a nemednek megfelelő pénztárost!

3. Egyre több tescoban van már automata pénztár. Ott ember nélkül tudsz fizetni.


Sok sikert!

2016. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2016. jún. 16. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:
pénzt kérnek, azt sajnos nem úszod meg.
2016. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16 évesen te még max. felfújni akard....... :) Nem gyerekjáték.
2016. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem éveken át a párom vette, és miután összeházasodtunk, 20 évesen vettem én először a Tescóban, és épp betanítottak egy diákmunkás lányt, és a tanítója kérte a személyimet. Mondtam neki, hogy ugye ez most nem komoly? :D Mármint nem azért, mert nem múltam el 18, odaadom én, ha kell, de épp elég a nem kívánt terhesség, milyen szabály mondja, hogy 18/16 alattiaknak nem kell gumit eladni, vagy személyit kell kérni hozzá? Erre mentegetőzött a nő, és mondta, hogy neki meg kellett kérdeznie... Még mindig ki vagyok kicsit rajta, mert tényleg így is épp elég felelőtlenek túl sokan, miért nehezítik annak, aki szeretne felelősen viselkedni? Na, de a lényeg, hogy nem kérhetnek személyit, semmi okuk rá, de velem előfordult. :)
2016. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!