Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Évekig Lyndinetett szedtem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évekig Lyndinetett szedtem, most váltottam Sensonettere, első levél 3. szemnél vagyok, miért lehettem idegesebb?

Figyelt kérdés
Azért "váltottam", mert oclsóbb és ugye ugyanaz mint a lindy, de mégis feszültebnek érzem magam és sztem a gyógyszer miatt, de leehtséges ez h azelőt nem votl ilyen tünetem most meg ettől igen?Amikor elvileg ugyanaz a gyógyszer!
2010. ápr. 12. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapja váltottam át rá, most végeztem az első levéllel, de én semmi különbséget nem vettem észre!
2010. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem a tabitól van, tényleg ugyan az, még a kiegészítő anyagok is, minden, más oka van, ne ezen rágódj, mert csak idegesebb leszel.
2010. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a hotmontartalmuk és a komponensek eltérőek lehetnek...

ez is lehet az oka...

F/18

2010. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

fiú?:D

ugyanaz amit szedtem, tehát nem hinném h attól volt

2010. máj. 19. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!