Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes a fogamzásgátló szedése alatt?

Figyelt kérdés
Már fél éve szedem a Lindinette 20 fogamzásgátlót és eddig még egy szemet sem hagytam ki.(olyan már volt,hogy nem ugyan abba az időbe vettem be,hanem max 1 vagy 2 órával később,de ez kevés eset volt.) Március 22-én kellett volna megjönnie, azaz meg is jött,de épp hogy volt valami. Kicsit félek hogy nincs e valami baj. Azóta néha görcsöl és szúr alhasi tájékon a hasam és van hogy hányingerem is van kicsit. Lehet baj vagy esetleg valami más? A válaszokat előre is köszönöm.
2010. ápr. 12. 14:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szerintem 100% hogy nem lehetsz terhes!

ha beszedtél minden egyes szemet és nem maradt ki egy sem, és nem volt hasmenésed, meg nem hánytál közvetlenül a gyógyszer beszedése után, akkor semmi baj sincs!

Nyugodj meg mert lehet azért nem jött meg rendsen mert végig izgultad.

Nyugi, meg fog jönni! :)

2010. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére megjött tegnap és rendesen.:) De holnap megyek dokihoz megkérdezni, hogy mitől voltak a görcsök.. köszönöm azoknak akik kommenteltek. Megnyugtatóak voltak és hasznosak.:)
2010. ápr. 19. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!