Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan kell szedni a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Ma kaptam Tri-Regol tablettát rendszertelen menstruáció miatt.Azt mondta az orvos,hogy 20-án kell bevennem az első szemet,de szeretném megkérdezni hogy mit hogy mikor. :)
2016. jún. 3. 12:07
 1/7 October15 ***** válasza:
53%
Tisztázzuk tehát az orvos felírta és elmondta, hogy mikor vedd be az elsőt. Akkor mégis mi nem tiszta?
2016. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen elmondta de semmit nem mondott arról hogy milyen időpontban kell szedni,mikortól hat,a mellékhatásokról semmiről.
2016. jún. 3. 12:23
 3/7 October15 ***** válasza:
82%

Minden gyógyszertárban kapható szutyokhoz [még egyfckin hidratáló szemcsepphez is] jár egy betegtájékoztatónak nevezett papír fecni rajta a papír színétől eltérő, sötétebb [általában fekete] alakzatokkal.. ezeket betűknek nevezzük, ezek összessége szót, mondatot majd szöveget alkot. Ebből kiderül, hogy miként kell használni.


De tekintve, hogy egy fogamzásgátló tablettáról van szó: napi 1 szem miután elfogyott 1 hét szünet és mehet megint. Sanszos, hogy tök m1, hogy evés előtt/után reggel/este veszed be, de mint mondottam a betegtájékoztató erre szolgál. Az első doboz után szépen elmész a nődokihoz [gondolom ő írta fel] ő majd ad 1 újabb receptet + egy papírt amit be kell vinni a körzeti orvoshoz, hogy ő is kiírhassa. [Már ha ez egyáltalán vényköteles bogyó.]

2016. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem lenne egyszerűbb attól az ORVOStól megkérdezni ezt, aki felírta? Ő ismeri a kórtörténetedet, ő tudja, mire és miért írta fel, ő fog tudni egzakt választ adni.
2016. jún. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap ugyanakkor kell bevenni! Tehàt 2tabletta közt24óra teljen el, érdemes este6-7-8 amikor otthon vagy. Telefonon àllìts be emlékeztetőt ....hogy csörögjön ha be kell venni.
2016. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikortól hat asszem 1hét után lehet gumi nélkül szexelni, mellékhatàs szebb bőr, egyes tablettàk a te kedvedet csökkentik a szexhez, hìzàs..Ja pasi vagyok az előző is én voltam . Alapműveltség!
2016. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6-os vigyázz, mert te is megkapod, hogy milyen bunkó vagy :D Már töröltetve lett, de Octoberrel folytattunk itt egy tizenvalahány hozzászólásból álló eszmecserét, amiben kifejtettük, hogy miért is buta a kérdező :D

Diszlexiás, ezért nem érti a betegtájékoztatót :D

2016. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!