Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Életemben először kezdtem el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben először kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Az első napon, utasítás szerint bevettem. A kezdéstől számított 7. napon már együtt lehetek a barátommal?

Figyelt kérdés

Symicia-t írt fel a doki, mert még én csak most vágtam bele ebbe a "fogamzásgátló" dologba.

Az útmutató szerint ha már a menstruáció első napján elkezdem, akkor ár azonnal véd.

Akkor nem kell aggódnom majd?

Most pénteken kezdtem, és jövőhét pénteken kerülne sor az aktusra.

18/L

Mit tanácsoltok?

Szerintetek?


2016. ápr. 24. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A betegtájékoztató ellenére nekem az orvosom 1 hónapot mondott. Szerintem azon a pár héten már nem múlik semmi, ha kivárjátok az első megvonásos vérzést és csak utána lesztek együtt óvszer nélkül.


De nyilván a te döntésed. :)

2016. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok orvos 1 hónapot mond valóban, az a biztos, de minimum 2 hetet legalább várjatok. Én is inkább a tutira mennék, az a pár hét már mindegy!!
2016. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én inkább megvárnám amíg befejezed az első levelet. Onnantól már biztosan véd.

Mindenki mást mond, van aki 1 napot, ha az első naptól kezded. Van aki 1-2 hetet javasol és vannak, akik 1 hónapot. Rajtad múlik melyikre hallgatsz.

2016. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!