Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Velgyn fogamzásgáátló tablettá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velgyn fogamzásgáátló tablettát szedek és nem akarom, h megjöjjön hétvégén, ha folytatom a következő levelet akkor halasztok egy hónapot?

Figyelt kérdés

2016. jún. 1. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor igen, tehát nem fog megjönni, csak a 2. levél után
2016. jún. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszöönöm!
2016. jún. 2. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Viszont lehet, hogy egész 2. levél alatt pecsételő vérzésed lesz, ha nem hagysz 7 napos szünetet a 2 levél között.. Én a tologatást mindig úgy oldottam meg, hogy 2-3 szemet vagy bevettem pluszban, vagy annyival hamarabb abbahagytam az első levelet, és a második levél annyival hosszabb volt.


Plusz 2-3 szem bevétele:

Amikor az 1. levelet végigszedted, beszedsz az azt követő napokon a 2. levélből 2-3 szemet, utána tartod meg a 7 napos szünetet, így a 2. levél csak 18-19 szemes lesz, utána megint megtartod a 7 napos szünetet, és minden megy úgy, ahogy előtte.


2-3 szemmel hamarabb hagyod abba:

Beszedsz az 1. levélből 18-19 szemet, megtartod a 7 napos szünetet, és mielőtt elkezded a 2. levelet a szünet után, előbb az 1. levélből kimaradt 2-3 szemet veszed be, és utána folytatod szünet nélkül a 2. levelet. Így a 2. levél összesen 23-24 szemből fog állni. Ezután szintén megtartod a 7 napos szünetet, és minden megy úgy, ahogy eddig.


Nekem anya mindig azt mondta, hogy egypár szemmel lehet csalni, ahogy fent leírtam, ezzel is semmi probléma nem lesz. Ellenben ha 2 levelet szünet nélkül beszedsz, lehet.

2016. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben,értem! köszönöm szépen! :) hát nem szeretném,hogy baj legyen!
2016. jún. 2. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!