Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jött még meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jött még meg?

Figyelt kérdés
Rendesen szedtem a fogamzásgátlót, egyet nem hagytam ki, mindig időben szedtem be. Szombaton (május 28) szedtem be az utolsó, és mindig kedden szokott megjönni, azonban tegnap nem jött meg. Múlt héten kedden voltam nőgyógyásznál, és felírt a fogamzásgátló mellé Mycosyst-et is. Azt is beszedtem. Lehet hogy amiatt nem jött még meg?

2016. jún. 1. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

olvasd át a gyógyszer betegtájékoztatóját, a legtöbben ott van ilyesmi:

"önnek nem jött meg a vérzése de a készítményt előírásoknak megfelelően alkalmazta akkor ön nem terhes szedje tovább" Szal no para. Sok mindentől lehet.

néhány napot is csúszhat és később jön meg, vagy kimarad és megjön majd legközelebb. Szedd tovább a tabit

De ha most nem jön meg akkor számíts rá hogy a kövi levél vége felé barnázni fogsz.

2016. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam kicsit! :)
2016. jún. 1. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!