Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen íze van az ondónak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen íze van az ondónak?

Figyelt kérdés
Úgy értem,sok lány nem szereti lenyelni,inkább kiköpi..ennyire rossz?

2016. máj. 31. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Könnyed szerkezetű, friss, fiatalos, lendületes nedű. Illatjegyei közül a hársfavirág emelkedik ki leginkább. Ízeiben körtés, picit barackos jelleg jelenik meg, amely kiegyensúlyozott savérzettel párosul. Kifejezetten kellemes hangulatú, bársonyos, üde szomjoltó.
2016. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sos, edes vagy keseru attol fuggoen mit eszik, iszik az ember, esetleg, hogy fogyaszt e alkoholt vagy dohanyzik e.
2016. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton olyan fémes ize van. De ez is erősödhet attol függően mit iszik vagy eszik. A cigitol drogtol vagy alkoholtól nagyon keserű es marja a torkom.:) De en mindig szeretem lenyelni attol függetlenül milyen az ize :D nem az ize miatt csinalom
2016. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak sztem poén, hogy ezt a fogamzásgátlás témakörében olvashatjuk?
2016. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Esküszöm volt már hogy levespor íze volt :D Bár az is tény hogy akkoriban párom csak porleveseket fogyasztott így ez elég extrém eset volt. De tény hogy mindig tudom mikor változik az étrendje.

Én ki még sose köptem mert ha már a számban van nem oszt nem szoroz hova jut viszont az állaga általában jobban zavar mint az íze.

2016. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok lány úgy csinál, mint a TV-maci: brrrrrrrrr phüüüü


Pedig ananász íze van.

2016. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt pár éve egy nigériai pasim, az övé banánízű volt.


28/L

2016. máj. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!