Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak akk lehet vki terhes ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akk lehet vki terhes ha az ondó a vaginába kerül?

Figyelt kérdés

Mármint én szűk vtam előszőr és nem volt szex de viszont a pasimom amíg rajta volt a gumi le kókadt és kifolyt az ondó és rám folyt alulra és ugye a csikló alatti részre szal a vaginán kívűlre került, így lehet h terhes leszek???

Vagy ez így ki van zárva??? Ja és am lemostam vizes zsepivel is


2010. ápr. 11. 10:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

a szájba meg ezekbe hogy ? :D:D:D

mivel én úgy tudom h a szájba ha lenyeled akk se lehetsz terhes mert a gyomorba került :D:D:P:P:P vagy rosszul tudom???:D:D:D azért ilyen hülye nem vagyok ;) :D

És nem vok meleg...xD hanem lezbi ;) tod a lányoknál ezt a szót használják :D

Am meg nem vok az :D:D:D

2010. ápr. 12. 17:05
 12/20 A kérdező kommentje:
Ha ma pár csepp barna folt lett a bugyimon ( am 18-ára kell h megjöjjön és am nem volt fehér folyásom pedig szokott meg végülis olyan mintha megjönne mert fáradékonyabb is vok akkor...) szóval akk nem lett semmi baj ebből ugye? Olyan aki téll ért is hozzá meg rendes válaszokat (:thx
2010. ápr. 14. 20:19
 13/20 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély a terhességre, de lehetséges. Ha nem jön meg a mensesed vegyél tesztet, addig kár parázni.
2010. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Tudom csak nem merek :S meg az a baj h az én családomba nem nagyon beszélünk a szex témáról...és így nem mertem anyumnak mondani :S meg h akarom majd a barátommal...


De ha ebből nem lesz semmi szólok neki... biztos ami biztos... sztem íratna is fel tablettát sztem, bár azt még nem nagyon akarok szedni

2010. ápr. 14. 20:33
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Az ondónak minimum 3 centire kell bekerülnie hogy teherbe ejtsen.
2010. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
3 centi?? Tuti? mert 2 nél nem lehet?
2010. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
lol.. 3 cm.. és szted mire van a kis farkincájuk? disznek?? azért, h tudjanak közlekedni.
2010. ápr. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Egy nő teherbe ejtéséhez minimum 3 cm kell.

Egy nő kielégítése már változó, átlagban 6cm-essel már technikailag lehetséges a kielégítés.

Én ezt olvastam, az voltam, aki a 3cm-t írta.

2010. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
és 2nél nem lehet mert 3 cm-nél kisebb távolságról már nem tud odáig eljutni a sperma állítólag.
2010. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

3cm ? o.o ezt nem tudtam :D

de am nem vok az mivel ünneplek xD szóval nyugodt vagyok :D:D:D de ha ez a 3centis válaszoló visszajönne lécci linket küldj már :D ezt nem tudtam szóval ha tudsz akk okosíts :D

2010. ápr. 15. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!