Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a tegnapi fog. Gátlómat. Volinát szedek. Ez most mekkora probléma?

Figyelt kérdés

A héten kezdtem el a 2.levelet.Minden nap este fél 8kor veszem be,ám tegnap elfelejtettem és ma reggel 9kor pótoltam.Tehát 13,5 órát késtem vele.Ez már nagyon nagy probléma??Sokat számít,hogy enyivel kicsúsztam a 12 órás pótlásiidőből?Természetesen a mai szemet a szokott időben beveszem.


17/L


2010. ápr. 11. 09:21
 1/7 A kérdező kommentje:
*ennyivel
2010. ápr. 11. 09:25
 2/7 anonim ***** válasza:
azt tanácsolom hogy egy hétig még használjatok kiegészítő védekezést így nem lesz gond :) egy hét kibírható, azt tanácsolom állíts be órát, telefont stb-t nekem is csak így megy az emlékezés!
2010. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy élsz-e szexuális életet. Ha nem, akkor nagyon mindegy. Ha igen, ennyi idő általában akkor se számít, ennél hosszabb idő alatt ürül ki a szervezetedből a gyógyszer, de azért eztán próbálj jobban figyelni.
2010. ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válszat.Annyira megijedtem,mert sosem felejtettem még el,csak tegnap kissé beteg volt és zűrök voltak..

csak a gond,hogy kedden (a mensim után 1 nappal) már bevettem a 2.levél 2.szemét,de még védekeztünk gumival...de elszakadt.Tudom,hogy az első natól véd a gyógyszi,de még jobbnak láttam,ha gumizunk.Tudom,hogymár a védelem kialakult ezért nem is fordítottam rá nagy gondot.Ám most olvastam a tájékoztatóban,ha az első v utolsó szemeket késéssel veszem be,minden szemnél csökken a védelem...Ez most hatással lehet a keddi aktusra? Lehet,hogy feleslegesen agyalok,de minden szem gyógyszer megakadályozza,hogy legyen érett petém stb. Nem kell aggódnom és egy hétig még gumi?

bocsi,hogy ennyi lett..de még ne voltam ilyen helyzetbe:S

2010. ápr. 11. 09:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd egyrészt azt gondolom tudod, hogy a fogamzásgátló gyógyszerek se 100%-os védelmet adnak, tehát valahol mindig kockáztatsz egy picit. Másrészt ha aggódsz, akkor használjatok gumit még egy pár napig, ártani nem fog és te nyugodtabb leszel, idegesen nem jó szeretkezni :)

Ugyanakkor hidd el, hogy ilyen még elő fog fordulni párszor az életed során.

2010. ápr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

tuti fogunk gumit használni!köszi a választ!

mindig idegeskedem vmin,holott ez bárkivel előforulhat,hogy elfelejti bevenni...parázós vagyok,ezért is váltottam gyógyszerre,de hát ígyis idegeskedek,de igyekszem megnyugodni.

2010. ápr. 11. 10:02
 7/7 A kérdező kommentje:
most jut eszembe,hogy egy ideig köhögtem és egy két napig,paxirasol-t szedtem...ez megint csökkentette a fog.gátló hatását?ajj már rendesen ideges vagyok..:S
2010. ápr. 11. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!