Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye annak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak hogy barátnőm teherbe essen ha szex közben még nem mentem el? Mennyi az esélye, hogy előváladékban lévő spermáktól terhes lesz?

Figyelt kérdés

használtunk gumit de észrevettük közben hogy kiszakadt,

azonnal abbahagytuk szóval nem mentem el. az előváladékban vannak spermák attól is lehet terhes nem? és ez már háromszor megtörtént.


2010. ápr. 11. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kimutatták, hogy azoknak a körében, akik még arra se képesek, hogy használják a keresőt bal oldalt, a teherbe esési esély 110%!

Ami annyit tesz, hogy a barátnőd bár nem, de TE TERHES VAGY!

2010. ápr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ööö esély meg van... figyu:D 16/f vok és ki szaadt nekünk is 2x előző hónapban nagy para stb ... de nem lett az:) elég minimális az esély:) vedd azt h az emberi faj a legterméketlenebb emlős állat a világon... plusz az előváladékban minimális az életképes spermium amit ki csinál a csaj védekezője... 1 kérdés... milyen gumit használtatok? ha pl: Fehér lifestyle... akkor sztem semmi esély mert az spermicides... nézd meg a gumi leírásában... és ööö a sok gumi szakadásal valamit tenni kell... ööö sex előtt izgasd fel de naon... tehát nem az h nedves legyen... folyon... :D lehesen a combján szét kenni:D szerencsére az én csajom ha már meg látja ... szét folyt... ajánlom a simogatást mell masszást ööö és a nemi szervénél való masszást... és sztem jó lesz:)
2010. ápr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég minimális az esély rá,hogy terhes legyen ha abbahagytátok!
2010. ápr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a férfi ejakulátumában annyi spermium lenne, mint az előváladékban, akkor küldenék a meddőségi intézetbe:)

Kicsi az esély rá. Persze az ördög nem alszik, de tényleg nagyon kicsi:) De ha nagyon paráztok, akkor 72 órása. Viszont azt ugye nem tanácsos gyakran használni. Szóval ha véletlen egyszer úgy szakad ki véletlen, hogy el is mész benne, akkor már necces. Hát gondoljátok meg, én nem adok semmilyen tanácsot::D Nem bírnék a lelkiismeretemmel, ha "miattam" lenne terhes a bnőd:D

A ciklusa melyik részében volt?

2010. ápr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

a hasznos információkat köszönöm szépen :D

menzesz után egy héttel még pont az ovuláció előtt történt, de az egyik eset pont a menzesz alatt volt.

persze mi is gondoltunk 72 órás bogyóra de az kicsit drága :S

2010. ápr. 12. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!