Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tovább szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Glasses kérdése:

Fogamzásgátló tovább szedése ebből kifolyolag probléma?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi ,hogy Gestomixt tovább szedem , hogy eltoljam a menstruációt párnappal tehát nem hagyok szünetet es szedem a következő levelet, tájékoztató szerint ,de olvasgattam nem ajánlatos 1hetnel tovabb szedni.Szoval 1hetig szedem meg es kihagyok egy szunetet ,akkor kockazat annyi ,hogy kisse bezavarok a hormonoknak ,de attol meg vedve vagyok?!

2016. máj. 17. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Plusz/mínusz három szemmel még nem lesz gond, én is így csináltam.

Ha egymás után veszel be két levelet szünet nélkül, akkor akár az egész második levél ideje alatt lehet pecsételő vérzésed, az meg nem igazán jó.

19L

2016. máj. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Az ilyenek minek szedned tablettát, ha még csak az utasítást sem képesek betartani csak mert mondjuk hétvégén dugni akarnak! Ostobák!
2016. máj. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a továbbszedést választod akkor az egész levelet be kell szedni. Egy héttel csak bezavarod. De nincs rá garancia hogy nem jön meg valamennyire: áttöréses vérzés, pecsétlés szinte végig lehet... Évente 1-2x lehet max. A végéből is hagyhatsz ki szemet, de akkor onnan kell a szünetet számolni és semmiképp ne legyen 7 napnál hosszabb. Érdemes inkább a szünetet rövidíteni.
2016. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez csak egyszeri utazazgatás miatt.
2016. máj. 18. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!