Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj, ha nem olyan sorrendben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem olyan sorrendben szedem a tablettát, mint amilyenben kéne?

Figyelt kérdés

Nem néztem, hogy mi van a szemek fölé írva. Egy szombati napon kezdtem el (kiszámoltam, hogy a sorban a hatodik kell), de most vettem észre, hogy az a keddi volt. Aztán vasárnap a hétfői, hétfőn a kövezkező vasárnapi, kedden a szombati, szerdán a pénteki és így tovább.

Jangee tabletta, 21 napig szedős, aztán 7 nap szünetes.


2016. máj. 9. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, csak hulyeseg mert a sajat dolgodat nehezited vele. De amugy ehhez mennyi IQ kell hogy ne ismerd fel hogy a betuk kezdobetuje van ott segitsegkeppen? :D
2016. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:
35%

Kérdező: Persze elvégre más hatóanyag kell ahhoz, hogy kedden és ahhoz, hogy szombaton ne ess teherbe.. :D


1.: Mennyi iq kell ahhoz, hogy a "betűk kezdőbetűjéről" beszélj ?:D

2016. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsanat kis baratom. Remelem, azert nyugodtan alszol majd az en szotevesztesem ellenere is :'D. Az IQ pontos szamat nem tudom, de nalam szerencsere eleg ahhoz, hogy felismerjem, hogy a H hetfot jelent a tablettam felett :'D.
2016. máj. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van olyan tabletta, amelyeknél baj, mert a ciklus adott napjaira más -más hormon mennyiséget tartalmaz. Nem mindegyik ilyen, de van ilyen is. Szóval jobban járnál, ha felkeresnéd az orvosod szerintem, és vele beszélnék ezt meg nehogy aztán valami baj legyen.
2016. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A Jangee egyfázisú tehát minden szem uazt a hatóanyagot tartalmazza, nem baj ha nem sorrendben vetted be, de így nem is tudod követni 100%ig hogy bevetted-e.

A következőt jól kezd el majd!

2016. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy "kevertem össze", hogy ezen nem kezdőbetű van, hanem ki van írva rendesen, hogy milyen nap, de nagyon göröngyös felületre, és alig olvashatóan, kicsi betűkkel. Persze el tudtam volna olvasni, de így nem tűnt fel, mintha egy nagy H betű helyett S lett volna, mert eléggé egybeolvad.

2016. máj. 10. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!