Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel közösültem rövid időn keresztül volt bennt , spermium nem kerülhetett bele , előtte fürödtem és megmostam a péniszem. előváladékom önkielégítésnél nem szokott lenni , de nagyon félek hogy valami történt , nem volt bennt sokáig , nem volt tövig , és amikor kivettem akkor élveztem el . Légyszives normális válaszokat

2016. máj. 7. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet terhes, elovaladwkot nem lehet érezni, az h onkielegitesnel nincs, tökmindegy. Ez egy mas helyzet. Gumi? Gyógyszer?
2016. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Természetesen így is lehetséges, hogy teherbe ejtetted. Önkielégítésnél nekem sincs előváladékom, ha a barátnőm csinál valamit már van.


Ha ennyire félsz attól, hogy terhes lesz miért nem használsz védelmet (koton, pesszárium, fogamzásgátló)?

Sose fogom megérteni az ilyen embereket, ismerősömék is szaladtak a kórházba mert sok éve szexelt már pasijaival gumi nélkül és végül csak elment benne valaki aztán meg pánikolva rohant tanácsot kérni és kapott egy esemény utáni tablettát.


Nos ti ilyet se használtatok, szóval szerintem nem árt utána járni, hogy most mi van, de amúgy az esélye annak hogy terhes lett nagyon elenyésző.

2016. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi a búbánatos francért nem védekeztek? sok eszetek nem lehet
2016. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi volt velem , nem értem magamat sem .. Öszinte leszek kb. 5mp-re volt benne a péniszem , utána mikor éreztem hogy ki kéne vennek nehogy előváladék legyen akkor egyből ki is vettem . De ha lehet rá esély hogy terhes , légyszives írjatok aktus utáni módszereket , amivel meg lehet akadályozni . Előre is köszönöm , amúgy 18/F 18/L
2016. máj. 7. 21:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez a "vérzése" utáni 2hetében volt
2016. máj. 7. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Oké. Hát ezek közt a körülmények közt eléggé nehéz hogy teherbe essen. Tenni már sokat nem lehet, max egy 72 órás tabletta. Az viszont rontja az esélyeidet, hogy peteérés közeli az időpont. Végső esetre, ha már semmit nem lehet tenni ott az abortusz. Reménykedj hogy nem kell.
2016. máj. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aktus utáni módszerek az együttlét után több nappal? Te valamelyik sci-fi filmben szereplő világban élsz?


Persze le lehet lökni a lépcsőről meg hasonló barbár dolgok, de inkább szerezz egy terhesség tesztet aztán kész.


Ha meg terhes lett és remélem nem akarjátok megtartani, mert szegény gyermek jobban járna ha nem születne meg, akkor mehettek abortálni.

2016. máj. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyenek miért szexelnek?
2016. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!