Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátló módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátló módszer lenne a legjobb nekünk?

Figyelt kérdés
3. Babánkat várjuk és nem hinném hogy szeretnénk még egyet, de véglegesíteni, elköttetni nem szeretném magam. Spirálon gondolkodtam de sokat olvastam arról hogy spirál mellett lett terhes valaki. Fogamzasgátlót nem nekem találták ki, szedtem annak idején de mindig elfelejtettem beszedni... mindig utólag kellett számolgatnom hogy most mikor is vettem be... a gumi nyilván kilőve, pharmatexben sem bízom sokat olvastam róla. Megszakítással voltunk együtt 6 évig es csak akkor lettem terhes mikor élesben ment, de ez meg valahogy kiölte a szex szepségét. Nem tudom mi lenne a jó megoldás, hogy azért tuti is legyen de mégsem végleges, visszafordíthatalan?
2016. máj. 5. 09:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A férfi is elköttetheti magát, sokkal veszélytelenebb és visszafordítható az eljárás.
2016. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szia! szedtem már mindenféle bogyókat, próbálkoztunk a párommal pharmatexel (de kizáróan csak megszakításos mellett) , volt pesszáriumom is, spirál eszembe sem jutott annyi rossz dolgokat hallottam róla. Az elmúlt 3 hónapban nuvaring hüvelygyűrűt használtam és használok is, őszintén már az első hónap után kidobtam volna csak baromi drága (12 ezer ft volt a 3 db). Libidóm nulla, előtte problémám egy szál se volt vele. Végtagjaimban erős görcsök állnak be csak úgy egy nyújtózástól is. Emellett a havi vérzésem két hónapig 2 napos volt, legutóbb pedig 6 napos. Arról nem beszélve hogy gyerek korom óta ekcémámról nem is hallottam, az elmúlt két hónap alatt véresre vakartam, és napról napra jobban terjedt. Sokszor tapasztaltam mellette hüvelyi szárazságot es egyéb kínos dolgokat. Az előnye hogy nem kell rá figyelni és közel a legmegbízhatóbb védekezés. Akármennyire is jól hangzik az utóbbi inkább legyen még egy gyerekem mintsem hogy ezzel szenvedjek.
2016. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Férfi elköttetés visszafordítható? Azt vajon mennyiért és hol csinálnak? Ez lenne talán a legelfogadhatóbb számomra. Az mas kérdés hogy a párom mit szólna hozzá...
2016. máj. 6. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!