Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg léteznek ezek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek ezek a "tinédzser ambulanciák"?

Figyelt kérdés
Sűrgősségi fogamzásgátlás címszó alatt rengeteg ilyen ambulanciákról szóló cikkeket találtam a neten, viszont amikor rákerestem az adott kórház honlapján, akkor nem találtam semmit. Most akkor hihetünk ezeknek a cikkeknek, vagy sem?! Aki bővebb információkkal tud szolgálni kérem írjon. Előre is köszönöm.
2010. ápr. 6. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Léteznek hát. Gugliban könnyen megtalálhatod a címüket, miegymást.
2010. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer kellett sürgősen az esemèny utàni tabi, mert elszakadt az óvszer, hàt annyit mondhatok neked, hogy mi is a neten nèztünk 3 helyet, ahovà menni lehet, az első kettőből egyszerűen elküldtek, a harmadikból is el akartak, de ott kivertem a hisztit, hogy màrpedig addig el nem megyek, amíg fel nem írjàk a gyógyszert, akkor mèg egy óràt vàrakoztam, mire nagynehezen előkerült a doki, aki felírta. Mindezt azèrt, mert ez pèntek este volt, ès ugye nem akartam hètfőig vàrni.

De ha neked most kell, hètköznap bàrmelyik " sima" körzeti nőgyógyàsz felírja. Ha viszont ügyeletre mèsz, akkor legyèl erőszakos, ne hagyd magad leràzni!

2010. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Igen léteznek ezek a tini ambulanciák,azért nem találod mert nem nagyon kölönítik el a felnőtt nőgyógyászattól.

ha tini vagy akk és 18 év alatti akk menj el a házi orvosodhoz és kérj egy nevet tőle,mármint h legyen szíves mondani a körzetedben 1 olyan orovst aki tini nőgyógyász.:)

2010. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

az előző vok.

am meg bemész és megkérdezi mit abajod és felírja neked a foggátlót.

2010. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem rég töltöttem a 18at... egyébként van valami különbség a nőgyógyászati szakrendelés vagy a szakambulancia között? vagy tök mindegy melyiknél íratok gyógyszert?
2010. ápr. 6. 22:09
 6/7 anonim válasza:
Sztem a nőgyógyászodnál írass fel újra vagy ha most akarsz előszőr akk keress vmi jó dokit:) és utánna mindig a dokidhoz menj sztem mert ő tudja hogy mi h van nállad:)
2010. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megtalálod az összes ambulanciát a dokik neveivel. Név alapján talán könnyebben megtalálod őket. Ha 72 órás kell, akkor ne tökölj ilyenekkel, inkább keresd fel az első utadba eső nőgyógyászt és írass vele egyet mielőtt késő lenne. Ügyeleten is kötelesek kiírni! Amúgy, ha nem erre kell, akkor sokak szerint ezek a dokik sokkal türelmesebbek hisz nagyrészt fiatalokkal foglalkoznak.

2010. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!