Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Változik a hatása a jangee...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változik a hatása a jangee fogamzásgátlónak ha összetörve veszem be?

Figyelt kérdés
Sajnos kiskorom óta nem bírok gyógyszert lenyelni méretétől függetlenül! De muszáj szednem, így arra gondoltam hogy hátha lehetséges az hogy összetöröm és úgy veszem be.
2016. ápr. 14. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
En a helyedben megkerdeznem az orvosomat, bar en jozan logikaval arra tippelnek hogy nem szabad osszetorni hiszen akkor a benne levo hatoanyagot nem vedi semmi a gyomorba erve es az ott levo gyomorsav lehet szetmarja es igy nem tud semmi felszivodni belole. Nem veletlen van rajta bevonat szerintem. Esetleg probald meg ugy hogy berakod egy szendvicsbe vagy tesztaba rejted. Bar egy ido utan hidd el lefogsz mondani errol a gyerekes szokasrol. Volt egy ismerosom, o is ilyen nem lenyelos volt de hamar megunta :D.
2016. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. ápr. 14. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Lencse méretűek ezek és a bevonata is segíti a lenyelést.

Ha nagyon nem megy akkor kérj hüvelygyűrűt inkább az u.olyan hatású mint a tabletta. A tört verzió nem biztos, mert pont azért van bevonva, hogy megvédje.

2016. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) bár azt vettem észre hogy ez a kis bevonat kb 10 mp alatt leoldódik róla, ezért abban reménykedem hogy így is hatásos lehet.
2016. ápr. 14. 21:24
 5/8 A kérdező kommentje:
És egy olyan kérdésem lenne még hogy ha így összetöréssel szedem be az első levelet akkor honnan tudhatom hogy hatásos e?
2016. ápr. 14. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a baj hogy milyen hamar oldodik le a bevonat, hanem hogy hol es hogyan tortenik meg ez a leolvadas. Ha megjon rendesen a verzesed akkor hatasos, viszont a tovabbiakban barmikor ott lehet a veszelye hogy esetleg nem jol szivodik fel. Nem veletlen nem porkent arusitjak vagy bevonat nelkul. Szerintem ezzel nagyon nem eri meg jatszani. Berakod ket szelet piritos meg egy sajt koze, igyekszel nem elragni aztan lecsuszik az. Kesobb meg mar ugyis megszokod es eltunik ez a pszichologia gyogyszert nem tudok lenyelni reflex. Csak kenyszeriteni kell magadat. Ez viszont berogzodes eseten persze nem lesz konnyu. De ha nem akarsz terhes lenni akkor szerintem azert megeri:)
2016. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyakorold a gyógyszerivást apróbb vitaminnal.A kajadarabok nagyobbak,amit nem rágsz meg rendesen,mint az a gyógyszer.
2016. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam soha lenyelni a gyógyszert :D De egyik nap a barátom azt mondta hogy tegyem be a számba és annyi vizet igyak mig le nem csúszik :D megittam vagy két pohárral és lenyeltem..azóta kb fél korty vizzel is megy :) próbáld ki! :)
2016. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!