Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fél havi fogamzásgátló után a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél havi fogamzásgátló után a szex?

Figyelt kérdés

Van már két gyerekünk, a kicsi 1 éves. Nem akarunk több babát, ezért elkeztem szedni a tablettát, de olyan száraz lettem, hogy egyenesen rossz volt együtt lenni. Tabi előtt minden tökéletes volt. Ezért abbahagytam a szedést fél levél után. A szárazság megoldódott, de valahogy nincs kedvem hozzá, meg úgy vagyok vele hogy essünk túl rajta.

Mikorra állnak vissza a dolgok?



2016. ápr. 13. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt nehéz megmondani, mert 3 hónap kell mire megszokja a szervezet, fél havi semmi kb, felborítja max a rendszert rendesen. Van akinek egy év, van akinek pár hét, nem lehet tudni.

Nekem fél év után jelentkezett a szárazság, szépen lassan, így hüvelygyűrűre váltottam (a hatása a tablettáé csak ez alacsonyabb hormontartalmú és nem hat rá kétféle antibiotikum és a hányás-hasmenés sem) és megoldódott!

2016. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. ápr. 14. 07:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Én másfél év szedés után hagytam abba, mert megölte a libidómat szépen lassan és szintén szárazság jelentkezett. Én is hüvelygyűrűt használtam utána egy ideig, de azt inkább fiatal lányoknak szokták javasolni. Nekem a szárazság a gyűrű alatt is fennállt, ahogy a libidó problémák is. 5 hónapja hagytam abba mindent, csak gumit használunk, most kezd visszatérni minden. Ha nem akarsz több babát akkor érdemes elgondolkozni a spirálon. Menj vissza a nőgyógyászodhoz és kérd ki újra a véleményét, vagy ha mindenképp bogyót akarsz szedni, akkor biztos ír neked másikat. 21/L
2016. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!