Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy mukodik a fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mukodik a fogamzasgatlo iratas?

Figyelt kérdés

Tudom hulye kerdes, de szeretnek tudni mindent, minden tapasztalatra vevo vagyok:)

Magandokit vagy tb korhazi ellatas? Elso vizsgalathoz, es fog. iratashoz? Ha elsokent tb korhazi ellatast veszek igenybe , mehetek magaddokihoz majd a kesobbiekben?

Menyibe kerul egy fog.gatlo? Egy magan doki?

Korhazi ellatashoz, ha 16eves vagyok, milyen szakrendelesre menyjek a nogyogyaszaton belul?


2016. ápr. 10. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmész... Akkor csinálni fog rákszűrést (jobb esettben magától) elküld laborba. Bár ha van friss akkor vidd magaddal mert akkor lehet nem kell elmenned megint. Átnézni. Ha mindent rendbe talál felírja.
2016. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tini ambulanciara 18 eves kor alatt tudsz menni. Maganrendeles dokinkent valtoto 10.000Ft korul lehet szamitani a vizsgalatra, allami az ingyenes. Ha egyszer elmesz az allamira utana tudsz valtani is, de jobb ha mindig egyhez jarsz szerintem. Vannak olyan dokik akiknek van allami es magan rendelese. Kersz idopontot, ott ugy is kerdezgetni fog parat. Voltal e mar nogyogyasznal, szuz vagy, csaladodban esetleg tartos betegseg, stb. Ha nem kerdezi emlited h szeretnel gyogyszert feliratni. Majd el is mondja mikor kezd el szedni es hogyan. Az aruk valtozo van3-4 ezertol egeszen a tizezres kategoriaig. Ha ugy erzed hosszi tavon az olcsobbat tudod biztositani magadnak, szolj neki meg fogja erteni. A vizsgalaton rakszurest szoktak csinalni, kenetet vesznek, felnyul kicsit megtapogat. Kb 2 perc alatr vege. Nalunk az allami rendelesen bent ul egy gepiro aki hattal ul, de semmi fuggony vagy ilyesmi. Maganrendelesem csak a doki van bent. En mindig vmi tunikat veszek fel, jobban erzem benne magam mint egy derekig ero poloban.
2016. ápr. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom :) igencsak hasznos volt. Ment a zold..

Nem gaz h eloszor allamira megyek? :o

2016. ápr. 11. 22:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Vannak akik csak oda járnak. Ha pedig mar bevallt a gyogyszer hazi orvossal tudsz feliratni. Vizsgalatra azert evente, fel evente ajanlatos eljarni.
2016. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!