Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyen esetben kell kiegészítő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben kell kiegészítő védelem?

Figyelt kérdés
sziasztok, 3 hónapja szedek tablettát, mindig este 7-kor. Úgy tudom a hasmenés csökkentheti a hatását, és azt írja a tájékoztató ha súlyos hasmenés követi a tabletta bevételét 3-4 órában akkor kell új szemet bevenni, de én tegnap 7kor vettem be és ma reggel 9-kor hét nem mondanám hasmenésnek, de ahhoz közeli volt. Nem től szilárd állapotú széklet, de nem is ilyen nagyon folyós hasmenés, hanem a kettő között inkább, csak nem tudom hogy ez annak minősül-e . ma este veszem be a kövi szemet. bár igaz azt írta a tabit követő 3-4 órában szóval gondolom annak a hatása felszívódott. vagy ezt a hasmenés dolgot olyanra kell érteni amikor nagyon folyós, vírus szerű?
2016. ápr. 9. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell másik tablettát bevenni, mert a korábbi már felszívódott és semmi mást sem kell tenni, ugyanis nem volt hasmenésed! Az, hogy laza a székleted, az nem hasmenés.
2016. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom de közel volt a hasmenséses állapothoz a kinéezete de mégsem volt olyan túl folyékony nem tudom hogy írjam le. de még ha folyós hasmenésem is lett volna felszívódott volna már nem? hiszen tegnap 7kor vettem be és 9kor volt ez . akkor ma ugyanúgy 7kor bevehetem a tablettám, semmi sem lesz?
2016. ápr. 9. 10:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudod mi az, hogy hasmenés? Amikor fél óránként rohansz a wc-re és bizony az minden, csak nem kemény és nem lágy, hanem szó szerint folyik. Nem tudom szebben kifejezni.

Na, az hasmenés.

Az, hogy volt egy nagyon lágy székleted, ráadásul majdnem fél nappal a bevétel után, az nyugodj meg, nincs rá hatással!!!

2016. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jójó rendben, értem és köszi, csak azért elbizonytalanodtam mert eddig ez nem fordult így elő, és nem annyira tudtam milyen esetben számít
2016. ápr. 9. 10:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Tehat este hetkor bevetted es masnap reggel 9kor volt szekleted. Nos az laza 14 ora a tabletta bevetele ota. Mit ir a tajekoztato? 3-4 orat. Kerdesed meg van vagy igy levezetve mar esetleg sikerult rajonni hogy 14 ora tobb mint 3-4 ora? Ezt a hasmenes dolgot meg ugy kell erteni ahogy leirja: beveszed es 1 ora mulva hasmenesed van akkor potolod. Es kesz. Ennyireeee egyszeru.
2016. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!