Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rettegek elkezdeni fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek elkezdeni fogamzásgátlót szedni. Bele merjek vágni ebbe?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, az orvosom a Jangee-t ajánlotta. Holnaptól kezdeném el szedni, de olvastam rémhíreket sok lány 20. életévükben bekövetkezett tüdő embóliáról..hogy alig szedték pár hónapig és trombózisuk lett..Nos, az én családomban senkinek nem volt ilyen problémája, tény hogy mozgásszegény életmódom van, de tablettaszedés mellett elkezdenék sportolni is és több folyadékot inni (így is nagy a kockázat?) Vékony testalkatú vagyok, nem dohányzom, vérnyomásom inkább alacsony mint magas. És még valami: 16éves koromban volt egy nagy gerincműtétem, 4napig feküdtem egy helyben de semmi véralvadás gátlót semmi injekciót nem adtak, míg a 35 éves sorstársamnak minden nap injekciót kellett szúrni a hasába..Lehet hogy már ott kiszűrték hogy nincs ilyen hajlamom?

Bele merjek vágni?


2016. ápr. 6. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem felel meg az óvszer? Én fiú vagyok, és soha egy szóval se kértem a barátnőm, hogy ilyesmit szedjen. Jó volt a szex így is nagyon.
2016. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kötelező gyógyszert szedni! A te döntésed, hogy mit használsz! De ha parázol, akkor miért kényszeríted magad olyanra, amit egyáltalán nem is akarsz?

Ott állnak feletted egy pisztollyal, hogy akkor most azért is te fogamzásgátló gyógyszert kell szedned az életed árán is?


Nem mindenkinek jönnek mellékhatások. Én lassan 3 éve szedem a Yasminelle gyógyszert, de semmilyen tünetet nem tapasztaltam.


Párod akarja, hogy gyógyszert szedjél, vagy te? Kétlem, hogy te, mert akkor nem lennének kétségeid!


Plusz a sok rímhír olvasása megtette nálad a hatását! Minden sz..rt elhittél, miközben gondolom azzal is tisztában vagy, amit már fentebb is írtam, hogy nem mindenkinél mutatkoznak mellékhatások!


Dönts saját belátásod szerint! De ha már szedni fogod, akkor a leírtaknak megfelelően szabályszerűen szedd!

2016. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A trombózis mellett van még jó pár kellemetlen mellékhatása, azt is gondold át. Az orvosod nem mondta el, hogy mikre lehet majd számítani? :O
2016. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire rettegsz, miért nem keresel más megoldást? Van még pár.

Ha pedig a trombózistól rettegsz ennyire, akkor inkább szánj rá pár tízezer forintot és menj el egy trombofília vizsgálatra.

2016. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!