Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rossz méretet vettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz méretet vettem?

Figyelt kérdés

Előzőleg Masculan Pur óvszert használtunk, de a párom panaszkodott, hogy nagyon szorítja és nem élvezi így az együttléteket. Hát most volt akció a DM-ben és vettem egy csomag Durex Feel Ultra Thin óvszert, mert sokan dicsérték, de sajnos már csak kicsomagoláskor (én hülye kicsomagoltam hogy ne akció előtt kelljen vele bibelődni) vettem csak észre, hogy ez is 52 mm-es, mint a Masculan...


Mit csináljak? Szorítani fogja ez is a párom? Vegyek nagyobb méretűt?


2016. ápr. 6. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
XD ami 52 mm az 52 mm.A számok nem hazudnak...
2016. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Inkább az a kérdés, hogy esetleg jobban nyúlik-e a Durex, mint a másik?
2016. ápr. 6. 09:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a párod fogyatékos, vagy micsoda? Miért nem vesz ő saját magának óvszert? Neki kéne kipróbálnia, hogy jó-e az adott méret, hogy ne akció idején derüljön ki a dolog. Az, ha nem jó a méret, nem csak kényelmetlen, de konkrétan kockázatos is, hiszen a túl szűk óvszer könnyedén kiszakadhat, a túl nagy méretű pedig könnyen lecsúszik. Szerintem először is a párodnak kéne utánamennie a dolgoknak, neki kellene vennie egy olyan óvszert, amit utána otthon egyedül fel is próbál, hogy kiderüljön, alkalmazható-e élesben az adott fajta.
2016. ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A Durex egyes típusai 56 mm-esek. A Feel ultra Thin pont nem ilyen. Vegyél nagyobb méretet is es aztán meg látjátok melyik jobb
2016. ápr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
En sajnos meg nem talaltam magyarorszagon olyan meretet ami ram jonne:( 21/f
2016. ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom, az összes szorít...
2016. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én barátomat is szorítja a masculan. A durex love, elite, pleasuremax vált be válunk.
2016. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

Én ilyen esetben felhúztam a kotont a sütőtökre, és ráment.

Mivel a pasim mérete ennek a töredéke, kizárt hogy szorítson.


Kiszakadni akkor fog, ha a csaj száraz. Használjatok síkosítót, vagy tanuljon meg nyalni.


Ez csak hiszti.

2016. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Tényleg tud szorítani. Neked sem esne jól ha a sütőtök kerülne a hüvelyedbe pedig beleférne...
2016. ápr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vegyetek durex 56mm-s óvszert vagy mysize. Ott van mindenféle.
2016. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!