Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblapkészítésnél csak a...

Weblapkészítésnél csak a google chrome-hoz, explorerhez állítottam be a méretet, és nem vettem figyelembe a firefoxot, ezért teljesen más lett a méret firefoxnál. Hogyan lehet ezt a méretet hozzáigazítani a többihez?

Figyelt kérdés
Konkrétan az a gondom, hogy a firefoxnál nagyobb a body height-ja, ezért ott a scrollbar, ami idegesít.

2014. dec. 27. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát csökkentsd a body height-ját, állítsd be FF-hoz is.
2014. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha csökkentem, akkor meg a chorme-nál is kisebb lesz
2014. dec. 27. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit kellett neked "beállítani" ehhez?

Ha ennyitől szétcsúszik, akkor ott már az alap felépítéssel bajok vannak, ráadásul ugyan az a böngésző más-más felbontásokon is más méretekkel jelenít meg.

2014. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És csak a saját géped felbontásához állítottad be...

Ha valaki kisebb/nagyobb felbontáson, vagy több toolbar -al böngészik!?

2014. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor újabb kérdés. Hogyan lehet a weblapokat beállítani böngészőhöz? Javascript, css? Tudom, hogy rengeteg munka, de a jó munkáért dolgozni kell!..
2014. dec. 27. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:

js:


Hasznos terület szélessége: window.innerWidth

Hasznos terület magassága: window.innerHeight

2014. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hallottam olyanról, hogy egyenként belehet állítani, azaz böngészőnként. Tudom, hogy ez rengeteg munka, de az legyen az Én problémám. Csak annyit, hogy ezzel hogyan lehet?
2014. dec. 27. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!