Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mióta szeded a SAMBA fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta szeded a SAMBA fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
És hogy érzed bevált? Sajnos nekem nem, és maradt 1 levéllel :( Nem akarod átvenni tőlem?
2010. ápr. 5. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha neked nem jó akkor válts másik tabira ha akarsz. Amúgy meg nem ezt szedem. Jobb ha beviszed a gyógyszertárba a maradt levelet és nem kínálgatod. Nekem is maradt meg egy olyan levél tabi ami nem volt jó nekem és váltottam is, de soha nem jutott eszembe, hogy ide vagy bárhol máshol kiírjam kinek kell. Inkább bevittem a gyógyszertárba majd ők megsemmisítik. Ez a helyes megoldás.

2010. ápr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2010. ápr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

már váltottam és ez sem jött be.


AZ IRJON MÁR AKI NORMÁLISAT TUD!

2010. ápr. 5. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!