Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normalis ez lindynette szedesnel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ez lindynette szedesnel?

Figyelt kérdés

Mar het honapja szedek fogamzasgatlot, a mostani level utolso szemet hetfon szedtem be es keddtol jovo keddig van az egyhetes szunet, viszont mar tobb mint ket napja nem jott meg a menzeszem.

Terhessegi tesztet csinaltam tegnap is meg ka reggel is, mindketto negattiv es a gyogyszerszedesi szabalyokat is betartom, ugyhogy terhes nem lehetek.

Normalis hogy majdnem harom napja nem jott meg megsem? Regebben mindig ereztem is, hogy meg fog jonni, de most azt sem erzem. Elegge ketsegbe vagyok esve :(


2016. márc. 24. 09:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Rendben, remélem, hogy nem lesz semmi gond, és hogy max tabletta cserét javasol majd. Ha van kedved, írd meg, hogy mit mondott az orvos, én nagyon kíváncsi vagyok. A baba dolgot szinte kizártnak tartom.
2016. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ma voltam a nogyogyasznal es amint bedugta a huvelyi ultrahangot, megjott :) azt mondta, nagyon vekony meg a nyalkahartyam azert nem jott meg idoben es hogy nem vagyok terhes, de azert meg egy vervetelre is elkuldott, annak egy ket napon belul lesz eredmenye. De mivel megjott, igy eleg egyertelmu :)
2016. márc. 25. 14:19
 13/13 anonim ***** válasza:
Na, nagyon örülök, hogy nincs gond és hogy megosztottad velünk! :)) elég érdekes szituáció lehetett, hogy pont akkor jött meg. Most már akkor megnyugodhatsz teljesen.
2016. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!