Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normalis ez lindynette szedesnel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ez lindynette szedesnel?

Figyelt kérdés

Mar het honapja szedek fogamzasgatlot, a mostani level utolso szemet hetfon szedtem be es keddtol jovo keddig van az egyhetes szunet, viszont mar tobb mint ket napja nem jott meg a menzeszem.

Terhessegi tesztet csinaltam tegnap is meg ka reggel is, mindketto negattiv es a gyogyszerszedesi szabalyokat is betartom, ugyhogy terhes nem lehetek.

Normalis hogy majdnem harom napja nem jott meg megsem? Regebben mindig ereztem is, hogy meg fog jonni, de most azt sem erzem. Elegge ketsegbe vagyok esve :(


2016. márc. 24. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ORVOS, azonnal
2016. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De a terhessegi tesztek negativak
2016. márc. 24. 09:50
 3/13 anonim ***** válasza:

Na most, azért azt tisztázzuk, hogy terhes csak akkor nem lehetsz ha nem élsz szexuális életet. Amennyiben ez a feltétel nem teljesül úgy a legnagyobb oda figyelés mellett is előfordulhat, hogy becsúszik. A gyógyszertári tesztek nem mutatják ki különösebben korán a terhességet (hiába reklámozzák nagy hévvel).


Mint írták, a legjobb megoldás ha orvoshoz mész, mihamarabb!

2016. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hasonlo kerdesnel es mas oldalon azt irtak hogy negyedik napon sem kell meg aggodni, meg hogy csak teljesen kimaradt verzesnel kell orvoshoz fordulni
2016. márc. 24. 10:12
 5/13 A kérdező kommentje:
Es nem egy tesztet csinaltam, hanem tobbet
2016. márc. 24. 10:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Minek írsz kérdést, ha nem fogadod meg a kapott tanácsot? Nem a terhesség miatt írtam, hogy fordulj dokihoz, hanem lehet, hogy nem bírja a tested a gyógyszert, akármilyen mellékhatás, tönkreteszi a szervezeted. Az első egy évben simán fel léphet még ilyesmi, de lehet bármilyen hormonális zavarod is. A terhesség lehetősége "hab a tortán".
2016. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom a tanacsokat, ha ma nem jon meg, holnap elmegyek az orvoshoz
2016. márc. 24. 10:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Én még megvárnám a szünet végét és ha addig nem jön meg, utána mennék orvoshoz. Szintén Lindynette-t szedek, és bár a múltkor megjött a szokott napon, de csak ilyen este fél 10 körül. Pedig inkább délelőtt jött meg mindig, és abban a hónapban direkt egy órával előbb vettem be a tablettákat, mint szoktam, hogy előbb is jöjjön meg.
2016. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Holnapra sikerult kikonyorognom idopontot, legkozelebb aprilis kozepen van ugyhogy inkabb most elmegyek
2016. márc. 24. 13:59
 10/13 A kérdező kommentje:
Mar harom napja kesik es eddig soha egy napot sem...jobb lesz igy :)
2016. márc. 24. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!