Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit ajanlanatok hogy ne essem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajanlanatok hogy ne essem teherbe. Kinek mi valt be?

Figyelt kérdés
Valami ojan valamit irjatok amivel lehet szoptatni is koszonom eloreis:::

2016. márc. 21. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te egy frissen szült kismama vagy?
2016. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ket honapos
2016. márc. 21. 20:43
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Én csak azt nem értem, hogy ha már túlvagy egy szülésen, hogyhogy nem akadt egyetlen szakember sem (pl. nőgyógyász, szülész, védőnő), akitől mondjuk tudnál szakmai véleményt kérni????


Amúgy óvszert kéne húzni, de gondolom fogalmad nincs semmilyen védekezési formáról, azért vagy anyuka.

2016. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Cölibátus
2016. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kosz szepen de hat mitis csodalkozom mindenki magabol indul ki!!! En nem szegyelem azt hogy 27evesen estem teherbe vart baba nem csak <becsuszot< amugy az itteni orvos csak gyogyszert ajanlott es azt meg nem szeretnek szedni meg szopik a picur en ezt azert kerdeztem mert hosszu tavu megoldas kene a mindennapokra,,,,ha nincs tapasztalatod akkor legyszives tobbet ne irj kosziii
2016. márc. 21. 22:21
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
És az óvszerrel mi a baj, erre miért nem válaszoltál? Egyébként meg milyen orvos az, aki szoptatás mellett gyógyszert ajánl?
2016. márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudja a vihar hogy vinne el!!!! kulfoldon elek es nincs sok lehetosegem ujjat valasztani es itt nincs vedono a picit is egy honaposan kellet vigyem annyira hoza hogy merje meg ennyi de semmi mast nem nezet en montam neki hogy legelebb vizsgalja mar meg ram nezet szemrehanyoan es igy vizsgalta meg aztan a kerdeseimre sem valaszolt rendesen
2016. márc. 22. 11:03
 8/9 A kérdező kommentje:
az ovszer megy de en spiralra vagy egyebbre gondolnek azzal nem sok gond lenne de felek mert a sogorom noet most mutotek vele; olvastam valamit hogy a karba lehet betteni valami mutyurt dez nem ismerek ojat aki hasznalt volna
2016. márc. 22. 11:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel szoptatsz, gondolom a minipill tablettát ajánlotta, amit szedhetsz is.


Amúgy külföldön van a karba ültethető hormonpálca, az más kérdés, hogy az is csak egy fajta hormont ad és nem ugyanolyan a hatékonysága mint az óvszer/tabletta/hüvelygyűrű. Ez a 3 a legbiztonságosabb a sterilizáció után.

2016. márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!