Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnék Pantentex Oval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék Pantentex Oval hüvelykúpot venni.16 éves vagyok, ettől függetlenül kiadják a patikában?

Figyelt kérdés
Eddig gumi óvszerrel védekeztünk, de biztosabb és nyugodtabb lennék, ha a kettőt együtt használnánk!
2010. ápr. 3. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez recept nélkül kapható. és csak dicsérni tudlak, h kettős védelmet választottatok.
2010. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
sztem 16-évesen a babáiddal játsz csak...
2010. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Végre valaki tényleg rendesen akar védekezni.
2010. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm:)


Lenne még egy kérdésem! Akinek van valami tapasztalata nem kellemetlen, hogy kifolyik? Szaga nincsen? Egyesek azt írják van, mások, hogy nincs...

2010. ápr. 3. 17:35
 5/12 A kérdező kommentje:
Jah, igen... Esetleg mit tudnátok ajánlani a kúpon kívül a gumi mellé?
2010. ápr. 3. 17:37
 6/12 anonim ***** válasza:
a kupon kivul a gumi mellé mi a naptármódszert szoktuk alkalmazni. vagyis csupan azt a kettőt, mert én még kúpot nem használtam, de az a lényeg, h ki kell próbálni, majd megtapasztalod.
2010. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a Pharmatex hüvelytablettát használtam,és nekem mellékhatása nem volt.Bár az zavaró kicsit,hogy az aktus után 8óráig nem szabad kimosakodni ott lent.És az folyik ki.De ezt egy tisztasági betéttel lehet orvosolni.

Sok mindenki panaszkodott már,hogy csípi őt(1szer-2szer engem is)és a partnert is.

A kúp állítólag jobban folyik,kellemetlenebb az illata(erről nem tudok nyilatkozni),a hüvelytablettának viszont nem.

És igen,kiadják attól függetlenül,hogy 16 éves vagy a Pharmatexet és a Pantentexet is.

2010. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. ápr. 3. 21:19
 9/12 anonim ***** válasza:
17.29-nek szerintem ha iyesmire gondol, akkor elég érett ahhoz hogy szexeljen
2010. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiadják, persze.
2010. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!