Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A drogfogyasztás mennyire van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A drogfogyasztás mennyire van hatással a fogamzásgátló hatására?

Figyelt kérdés
Kérem aki tud valamit mondani erre az esetre az minél előbb írjon, mert nagyon meg vagyok rémülve. A hétvégén egy buliban ittam pár pohárral. Viszont az csak ma került tudomásomra, hogy elvileg az egyik poharamba drogot kevertek(nagy valószínűséggel kokaint). Aznap még mielőtt elmentem, bevettem a tabit, meghagytam a 4 órás felszívódási időt viszont félek, mert nem tudom, hogy van-e hatással a kokain a tabletta hatékonyságára, és mivel másnap együtt voltam a párommal egy kicsikét aggódok. :S Kérem csak értelmes válaszolók írjanak, és NEM szándékosan ittam meg a drogos italt, szóval a "ne drogozz és akkor jó lesz" kommentektől kérlek kíméljetek.

2016. márc. 17. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de legjobb tudomásom szerint nincs hatással a kokain a fogamzásgátlásra.
2016. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ. :)
2016. márc. 17. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Te elég tudatlan vagy, esetleg ennyire elit körökben bulizol, hogy az egyik legdrágább drogot fogják rád pazarolni?
2016. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fogalmazzunk úgy, hogy igen, ennyire elit körökben mozgok. Tudod, ennek az országnak nem csak szegény része van. Örülnék, hogyha elgondolkodnál saját magadon és csak utána írnád, hogy "rám pazarolnák". Ha nem hiszed el, az egyéni szociális probléma, én a kérdésemre kértem választ.
2016. márc. 18. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:

na és mégis meddig tartott volna utánagúglizni elitkém?

tess, itt a válasz a kérdésedre, fél perc volt...


[link]

2016. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amiért neked ennyire szánalmas életed van, hogy abban leled az örömödet, hogy "sértegetsz" és azthiszed hogy te most húúú de jó voltál, az életed sértését írtad le, akkor kapsz egy vállveregetést hogy örülj egy picit magadnak aztán mehetsz vissza sírni a sarokba. Magyar emberi színvonal(akinek nem inge..). Egyébkénk rákerestem. Az volt az első dolgom. Viszont egyik helyen azt írták, hogy igen, a másikon azt, hogy nem és akkor gondoltam ide kiírom mert esetleg valaki tud valami konkrétat mondani. Szóval összefoglalva köszönöm a választ, viszont egy illem és modorjavító tanfolyamra bejelentkezhetnél.(Vagy csak "guglizz"rá ;) )
2016. márc. 19. 12:37
 7/8 anonim ***** válasza:
ha valóban olyan intelligens lennél, mint amilyennek tartod magad, akkor nem süllyednél le az általad deklarált "magyar emberi színvonal"-ra ;) ("okos enged...")
2016. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából csak unatkozok és ebben lelem örömömet jelenleg. :) Vicces olvasni az erőlködést.
2016. márc. 19. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!