Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Trombózis----> Milyen fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trombózis----> Milyen fogamzásgátló módszert alkalmazzunk?

Figyelt kérdés

Egy szalagszakadásból kifolyólag kialakult nálam egy trombózis. Eddig tablettát szedtem, de azt mondták, hogy többet nem szedhetem. Syncumar-t(vérhigító) kell szednem 6 hónapig. A tabletta előtt óvszerrel védekeztünk, de az elég költséges volt, szóval valami más megoldás kéne amit a gyógyszer mellett is lehet alkalmazni.

Előre is köszi a válaszokat!

17/l


2016. márc. 15. 14:15
 1/6 RRR ***** válasza:

a lidl-ben 800ft a 12db gumi


de inkább konzultálj a nődokiddal erről

2016. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem lehet gyógyszert szednem, bár én "csak" veszélyeztetett vagyok, de ezért van fent spirálom. Szerintem messze a legkényelmesebb védekezési módszer.
2016. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
spirál van hormonmentes. vagy az vagy gumi.
2016. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt hallottam, hogy sprált csak olyan nők használhatnak, akik szültek már. Ez igaz? A párommal szeretnénk babát később.

2016. márc. 16. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Pesszáriumot ajánlanám neked. Már van korszerű belőle (lea). Spermiciddel, és megszakítással kombinálva elég jó hatásfoka van, bár én peteéréskor azért inkább gumit használnék, elvégre még csak 17 vagy.


Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj üzenetet :)


egy gyógyszerész

2016. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
már van olyan spirál is amit még nem szült nőknek is felrakhatnak.
2016. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!