Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok mennyi rá az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mennyi rá az esély? Aggódjunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval az lenne a kérdésem, hogy múlt hónapban lefeküdtem a párommal, óvszerrel védekeztünk,majd egy idő után levette a párom és szájjal kényeztettem, és úgy kb. 4-5 mozdulat erejéig ráültem lovagló pózba/itt már nem volt rajta az óvszer/ majd folytattam az orális kényeztetést neki. Szerintetek így mennyi az esély a terhességre? tudom arra mindig van, aki nemi életet él, de most ezesetben kerdezném. 19/L


2016. márc. 15. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsi. Késik vagy mi baj van?
2016. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy késik, nagyon össz-vissza jön meg a menzeszem. Csak egy kérdés volt, talán kicsit nyugtatás képpen is
2016. márc. 15. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi. Nem lesz baj. Fogamzásgátlón gondolkodj el ha komoly a kapcsolat
2016. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, de szerintem is gondolkodjatok el fogamzásgátlóban és akkor mehet minden naturálisan. Így egy nagyon kevés esély mindig marad,megéri a fogamzásgátló, hacsak nem gond egy véetlen becsúszott gyermek.
2016. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!