Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nektek mi a véleményetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek? Aggodjunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval az lenne a kérdésem, hogy múlt hónapban lefeküdtem a párommal, óvszerrel védekeztünk,majd egy idő után levette a párom és szájjal kényeztettem, és úgy kb. 4-5 mozdulat erejéig ráültem lovagló pózba/itt már nem volt rajta az óvszer/ majd folytattam az orális kényeztetést neki. Szerintetek így mennyi az esély a terhességre? tudom arra mindig van, aki nemi életet él, de most ezesetben kerdezném. 19/L


2016. márc. 14. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
MInek kérdezel ilyen hülyeséget? Ha védekezés nélkül szexeltél, esélyes. Akkor is tudtad és most is tudod nagyon jól. Főleg hogy mivel előtte volt már dolog, lehetett bőven előváladék.
2016. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Másnap meg jött a menstruációm,ha ez valamit számít. Ilyet még nem csináltunk és muszáj volt megkérdezzem
2016. márc. 14. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
De mi a különbség, ha azt mondjuk, hogy nagy rá az esély, vagy ha azt, hogy kicsi? Megtörténhet, hogy teherbe estél, ezt te is tudod. De egyébként nem valószínű, ha ez megnyugtat.
2016. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen ezzel én is tisztában vagyok,hogy meglehet

Csak feltettem ezt a kérdést, hogy más mit gondol,mennyi esélyt mond rá, esetleg volt e már így

2016. márc. 14. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha megjött akkor nem
2016. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!