Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti latvanyosan vagy diszkreten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti latvanyosan vagy diszkreten szoktatok bevenni a bogyot?

Figyelt kérdés
Van az egyetemen par lany, aki mindig nagy elannal eloveszik ora kozepen a taskajukbol a levelet,majd beveszik az aznapi adag fogamzasgatlot. En ezt annyira intim dolognak erzem, senkinek semmi koze hozza, es sosem ertettem miert nem lehet egy fokkal diskzretebben kezelni. Mintha buszkek lennenek ra
2016. márc. 14. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Pasik felé jó jelzés , hogy na minket lehet gumi nélkül baszni. ( persze akit érdekel, hogy lerohadhat a pélója azt ezsem izgatja)

Egyébként engem nem zavar... Miért zavarna? Csak bevesz egy tabletát... Töllem egy csomag ekit is bevehet azsem érdekel.

2016. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem drogot vesz be, hogy titkolni kéne.

A fogamzásgátlás természetes hétköznapi dolog.


Én reggel szoktam, így nem kell egyéb helyre vinnem.

2016. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is bárhol beveszem, mivel emlékeztető van rá órára pontosan. Ha kinyomom, akkor simán elfelejtem.
2016. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én este kilenckor szoktam bevenni , a koleszos szobatársaim előtt biztosan elég nyilvánosan , de hát tudnak amúgyis róla. Aki épp ott van , az látja. Nem igazán izgat , hogy 'hú , ki mit gondol' , meg a hasonlók , ez van , ha zavarja , elfordul.
2016. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Őszintén, ki a fene tudja, hacsak nem gyógyszerész illető, hogy mit veszel be éppen? Lehet sima vitamintabletta vagy vérnyomáscsökkentő vagy akármilyen más gyógyszer is, nem? Sokan szednek gyógyszert sajnos fiatalként is, ami nem foganzásgátló.
2016. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem este 10-re van beállítva emlékeztető, akkor már otthon vagyok, szal max a párom látja. Amúgy értem, amit mondasz, annyi az egész, hogy kamaszkorban/késő kamaszkorban még mindig megvan ez a fajta büszkélkedés, hogy bizony, én szexelek ám meg minden. Ez olyan, mint tizenévesen a nyak kiszívása ("bizony, nekem már van barátom is meg minden"). Ugyanúgy kinövik. ;)
2016. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg tablettát szedtem addig este vettem be, általában otthon voltam, de ha épp mentünk valahová akkor bevettem ott, táskában kiszedtem a levélből és bevettem, mivel víz nélkül, így főleg gyorsan ment, soha senki nem figyelte... Sokféle dolog lehet amúgy. Napi 3 szem szelét szedek, pontosan ugyanolyan alakja és színe van mint a tablettának volt.
2016. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!