Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az eselye, hogy elszaka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az eselye, hogy elszakadjon az ovszer? (en nm vettem eszre semmit)

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
En azt Hallottam, ha lyukad akkor szet is szakad egyből. Azt meg megérzed. Legalabbis remelem igaz ez.
2016. márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%. Vagy elszakad, vagy nem.
2016. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk kétszer is elszakadt és csak akkor vettem észre mikor már kivettem és késő volt.

21f

2016. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sok-sok év tapasztalatom van óvszerrel, egyetlen egy szakadt ki, de még felhúzáskor, aktus alatt kb. 10 éve, amúgy soha még egy sem. Több száz óvszerről beszélek.

Csak tudni kell megfelelő méretűt használni és megfelelően felhelyezni és használni és akkor tutira nem szakad ki.:)

2016. márc. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ugye eszre lehet venni ha valami problema van az ovszerrel?
2016. márc. 10. 18:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kiszakad és kifolyik belőle a cucc és beléd kerül, akkor azt érzed.:)
2016. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De nem elvezett el,szoval nm volt mi kifollyon,max elovaladek (de ebben meg tapasztalatlan vagyok,h mit kell erezni,ha elszakad stb,nekem ez volt az elso aktusom)
2016. márc. 10. 18:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom levette a gumit, nem fityeg még mindig rajta, miért nem néztétek meg?
2016. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!