Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A DUPHASTON tablettától...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A DUPHASTON tablettától tényleg el lehet vetélni?

Figyelt kérdés
1 hónapos terhes avgyok a nőgyógyászom írta fel nekem hogy ez lehet segít ma kaptma emg és mondta hogy 40 szemet be kell szednem minnél rövidebb idő alatt max napi 15-öt.. kérdem én enm találtma semmit a neten volt már akinek ez bejött(kérdőjel) vagy semmi esély rá (kj)
2010. ápr. 2. 01:12
 1/8 anonim ***** válasza:
kétlem a baba nem megy el egy tablettától akkor mért lenne abortusz :S
2010. ápr. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mondta ez erős hormon és kicsi angyon még a petezsákom szóval van rá esély
2010. ápr. 2. 01:17
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ha ez igaz akkor nekem kövek esnek le aszivemről tudod mindig ott a szex utáni félelem hogy mivan ha...? ezekszerint mostmár van esély hogyha aza ha bekövetkezne ne csak az abortusz legyen az egyetlen választás
2010. ápr. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A Duphaston arra van,hogy megmaradjon a baba.Nekem meg is maradt. A tájékoztatójában benne van,hogy "...vetélések kezelésére szolgál..."tehát,h megmaradjon a baba.2 hós baba anyukája
2010. ápr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Terhesség esetén azért írja fel,hogy a benne lévő hormon segítsen megtartani a babát!!!!,ugyanis ha nincs elég progeszteron a szervezetben,könnyebben előfordulhat vetélés.
2010. ápr. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor jó lehet a nőgyógyászod,hogy vetélés helyett megtartó tabit ad neked...hát ez no comment...menj abortuszra,ha nem akarod a picit:((((
2010. ápr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jéézusom.. ez azért durva, hogy el akarod (gondolom) vetetni a babát és egy olyan gyógyszert ír fel, ami pont hogy megtartani segít:O
2010. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

de azt mondta azért adagoljam túl magam mert akk felborul v mi egyensúlyom.... eddig azt hittem nem tudnék anyukám elé állni de tegnap tuttam meg hogy 20 évesen volt egy abbortusza =( 10 év mulva jöttem én utánna volt még egy én csak az utánnam levőről tudtam.. :(

sajnálatos de mosmár érzem ah elé kel álnom nem fog elítélni jo én 17 vagyok de sajnos 30 évvel később születtem nálla az a -3 év kb oylan mint akkor a 20. =(

de a szerelmem a gyerek apucija velem avn és nem ahgy el ez az ami erőt ad nekem de nagyon, és 3 gyógyszer ahgytam ki azért lettem terhes:( szal védekeztem is:S ez a legszomorúbb=(

2010. ápr. 2. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!