Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védett vagyok így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védett vagyok így?

Figyelt kérdés
Symicia fogamzásgátlót szedek, tegnap kicsit iszogattunk de nem bírom az alkoholt ezért lett egy kis probléma. Tegnap járt le a tablettamentes nap és bevettem a 6. levél első szemjét 19:50kor, hánytam 23:15kor. Sosem hagytam ki egyetlen szemet sem az 5 hónap alatt. védett vagyok igy?

2016. márc. 3. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem már az új szem is felszívódott mielött hánytál.
2016. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy védett.

Ha este 8 előtt vetted be és negyed 12-kor hánytál, akkor még nem telt el a 4 óra, vagyis megvan az esélye, hogy nem szívódott fel, vagyis az olyan, mintha be sem vetted volna. Ilyenkor pótolni kell ezt a szemet, illetve legalább 1 hétig kiegészítő védekezést alkalmazni. Arról nem is beszélve, hogy ilyenkor mivel pont a rizikós első szemnél volt a gond, így ha a szünetben is éltetek nemi életet plusz védekezés nélkül, már akkor sem voltál teljesen védett!

Legközelebb mértékkel igyál!

2016. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!