Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg kiszakad ennyi óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kiszakad ennyi óvszer?

Figyelt kérdés
Szinte minden 3. kérdés kiszakadt óvszerre vonatkozik itt. Én is azt használok, de egyre jobban aggódom...Tudom tablettára kellene váltani, valószínűleg így is lesz, de számomra akkor is furcsa, főleg, hogy a legtöbb férfi észre sem veszi és elélvez a párjában. Van okom aggódni? Vagy jobb ha inkább nem olvasgatok itt kérdéseket? :D

2016. márc. 2. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem az ilyen kérdéseket. 43 éves pasi vagyok, pár óvszert már elhasználtam az elmúlt 26 évben, és egy sem szakadt ki.
2016. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kézzel próbáltam széttépni egy VÉKONY óvszert, és az sem ment könnyen.
2016. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tekintettel arra, hogy az emberek normális szexuális felvilágosítást senkitől nem kaptak, olvasni meg "b_zis", így nem lep meg, hogy nem tudják használni.
2016. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És ha te is egy Lyukas Gumi eredménye vagy? :D
2016. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaja, sok múlik azon hogy utasítás szerint rakd fel. Mellesleg a tabletta se véd jobban mint a gumi. És ez utóbbinál azonnal látod ha baj van, a tablettánál meg csak akkor ha már tényleg nagy baj van :D
2016. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én körömmel próbáltam kilyukadztani a rossmanos gumit utana meg engedtem bele vagy 3-4 dl vizet majd kiboritottam és ezt vagy 3x meg persze akkor is körömmel és nem egykönnyen durrant ki.
2016. márc. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egytértek az elsővel. Tizensokév alatt nekem sem szakadt ki egyetlen óvszer sem. Érthetetlen ez a jelenség. Szerintem csak erre fogja a sok felelőtlen tini akik nem is védekeznek. Azt hiszik ez jó kifogás.
2016. márc. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Deflohelp ***** válasza:
Száznál több használat során két esetben fordult elő, mindkétszer azért, mert nem volt megfelelő nedvesedés és a gumi feltapadt a hüvelyfalra. A pénisszel nem lehet úgy tapintani mint az ujjunkkal, ezért csak utólag derült ki az átszakadás.
2016. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem eddig kétszer szakadt ki amíg aktívan használtam (olyan 3 éven keresztül)

Észre lehetne venni, de ha benne vagy a dologba akkor nem figyelsz erre.

Mindkét alkalomnál vadul szexeltünk, elég hosszan, és valamikor a vége felett szakadhatott ki, nem kell mondanom hirtelen nagyon jó érzés volt nekem is és a páromnak is, de nem hittem hogy azért, mert már nincs rajtam óvszer.

Felgöngyölődött a farkamra és csak akkor vettem észre amikor kihúztam és próbáltam lecsavarni magamról.

És ez jó minőségű volt, nem tudom gagyibbaknál mennyire szakad.

2016. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
12 éve használok óvszert, de még SOHA egyszer sem szakadt ki! Akinek kiszakad...tuti nem jól használja.
2016. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!