Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valami nincs rendben vagy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nincs rendben vagy ez normális?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom külföldön van és csak jövőhét végén tud fogadni,addig örülnék ha tudna valaki segíteni.

10 napja szedek fogamzásgátlót. A menstruációm első napján kezdtem szedni (ami amúgy 4 napig szokott tartani). Most 6 napig véreztem,4 napig folyamatos barna folyás- ami tudom,hogy normális- most estére azonban megint elkezdtem vérezni.

Nincs semmi más tünet,csak ettől kicsit megijedtem. Ez most normális ügye? Vagy látogassak el egy másik nőgyógyászhoz?


2016. febr. 29. 18:22
 1/4 anonim válasza:
Szia ne ijedj meg ez teljesen normális hisz elkezdted szedni a fogamzasgatlot ès az befojásolja a hormonokat de egy idö után beál majd meglátod :)
2016. febr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És ennek lehet tenni valamit vagy csak várni kell? Mert elég zavaró lenne egy egész hónapon át az ami most van.

Főleg a gyenge 4 napos vérzéseim mellett..

2016. febr. 29. 18:44
 3/4 anonim válasza:
Igazábol sokat nem tudsz ellene tenni nálam is hasonlo volt 😊 türelem csak enyit tudok mondani 😊 de arra figyelj hogy mindig ugyan abban az idöben vedd be a fogamzásgátlot ès ne felejtsd el 😊
2016. febr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Normális, az első 3 hónapban lehet ilyen.

Nekem 2hétig tartott az első hónapban, annyira elnyújtotta ezt a vérezgetést, de utána elmúlt! :)

2016. febr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!