Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Minden rendben a tabival ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden rendben a tabival ha a vérzésem az elején kissé "darabos" (mint mikor még nem szedtem tabit)? A 4. levél után 1 nappal rövidebb volt, ez normális?

Figyelt kérdés

Rendesen szedtem, egy alkalmat kivéve de 10 órán belül pótoltam.

+ egy kérdés: Nőgyógyász mikortól tudja megmondani hogy van-e vmi?


2009. jan. 19. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy kevés lett a vérzésed az normális. Tudtommal a 3. hó után van gáz hanem állítódik be vagy nem stimmel valami. Ha a darabos alatt vérrögöket értesz, akkor szerintem vas hiányos vagy.
2009. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg vashiányos vagyok, csak amiatt aggódom mert tabi előtt mindig sok volt de ugyaneddig tartott. Tabi óta kevesebb de a napok száma nem változott csak most. :S
2009. jan. 19. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!