Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tobb mint egy eve szedem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb mint egy eve szedem a fogamzasgatlot de ilyen meg nem forudult elo. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Altalaban reggel felkeleskor veszem be a napi adagot. Meg 3 szem volt de elfelejtettem reggel bevenni ezert este vettem be. Masnap viszont ilyen barnas valami jott, mint mikor megvan es nem ertem miert..a maradek kettot is este vettem mar be, hogy ne osszevissza szedjem.. Tegnap is volt barnasom meg ma reggel is ( tegnap vettem be az utolsot) nem veszes csak keves de akkor is.. Mostanaban nagyon sokat stresszeltem elhet ennek koze van hozza..ja es mar nagyon gorcsolok pedig csak 2-3 nap mulva kene megjonnie. A lindinettet szedem (75/20) mar tobb mint egy eve sosem volt meg ilyen es honapok ota mindig ugyanakkor jon meg..tapasztalatok?
2016. febr. 28. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsó kettő tablettát a megszokott (reggeli) időben kellett volna bevenned. Legutolsó aktus mikor volt? Én azt ajánlom hogy inkább a nőgyógyászodal konzultálj és egy addig is kiegészítő védekezést használjátok.
2016. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aznap amikor este vettem be reggel helyett. Azota nem, nem elunk eggyutt ..meg.
2016. febr. 28. 13:05
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyutt*
2016. febr. 28. 13:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül mondják, hogy 12 óránál többet ne csússz a bevétellel és ne szedd össze vissza!

Az is simán lehet, hogy nem volt megfelelő a hatás, tehát túlcsúsztál az időn, emiatt mivel a mai fog. gátlók annyira kevés hormont tartalmaznak, hogy egyetlen nap alatt képesek kiürülni a szervezetből, így egy cseppet se lepődnék meg azon, hogy így érzékelte a szervezeted, hogy nem vetted be, márpedig ugye a megvonásos vérzés amiatt lesz, hogy szünetelsz a szedéssel és lehet ezt így fogta fel a szervezeted és ezért jelentkezett vérzés.

Ilyet többet ne csinálj és mostanában ne élj nemi életet kiegészítő védekezés nélkül!

2016. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben, nem fordult meg elo mindig oda figyelek..de ezekutan duplan fogok. Remelem megjon rendesen, vagy esetleg nem estem teherbe bar a peteeresem nem mostanaban volt. (Tudom hogy nem csak akkor lehet akkor nagy ra az esely)
2016. febr. 28. 13:40
 6/10 A kérdező kommentje:
Par nap es kiderul..
2016. febr. 28. 13:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy gyogyszer mellett NINCS peteres? Tudod egyaltalan hogy mit szedsz es az hogyan hat? Emberek komolyan megijesztenek neha a tudatlansagukkal... azert barnaztal mert felboritottad a szedes ritmusat. Ennyi tortent es kerlek nezz utana hogy hogyan mukodik a gyogyszer mert fogalmad sincs rola.
2016. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze hogy nincs.puszi :)
2016. febr. 28. 13:56
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ugye tudod hogy gyogyszer mellett NINCS peteres?"

Elviekben nincs! De amúgy simán lehet. Éppen ezért hat többféleképpen a fog. gátló. Mégpedig ha megtörténik mégis a peteérés, akkor kialakít egy olyan közeget a hüvelyben, ami nehezíti a spermiumok célba jutását. De, ha mégis ez is megtörténik, akkor annyira elvékonyítja a méhnyálkahártyát, hogyha megtörtént a peteérés, spermiumok célhoz jutottak, megtörténik a megtermékenyítés, akkor ne legyen hová beágyazódnia.

Szóval simán lehet fog. gátló mellett peteérés, csak a gyakorlatban nem nagyon van, mert azt is hivatott meggátolni.

De ha valaki kihagy egy szemet, ráadásul több szemet rendszertelen időben vesz be, onnantól fogva csökkenhet a hatás, netán hatástalanodik és máris lehet peteérése, mint ahogy a kérdező most adott neki egy jó nagy esélyt.:)

2016. febr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azert irtad, hogy "de a peteeresem nem mostanaban volt...". Itt inkabb en puszizhatnek... :'D. Puszi.
2016. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!