Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért hagynátok abba a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagynátok abba a fogamzásgátlót? Hány alkalom (együttlét) hetente/havonta, aminél azt mondanátok, nem éri meg?

Figyelt kérdés
2016. febr. 20. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi eleve keveset találkozunk, hétvégente, vagy kéthetente, ennyiért nem érné meg. De már csak azért sem, mert nem szedhetem, mert k...rvára rosszul voltam tőle, soha többet nem szedem.
2016. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért hagytam abba mert babát szerettünk volna. havi 1-2 alkalomnál nem éri meg, de csak akkor ha gumival védekeztek helyette. ha nem védekeznétek amúgy mással, akkor mindegy hogy hány együttlét van, a tabit szedni kell ha nem akartok gyereket.
2016. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk heti egynél nem éri meg, én szedek, mivel hetente 6-7 alkalommal szexelünk, így olcsóbb is mint a gumi és bajom sincs tőle
2016. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én hüvelygyűrűt használok, ami drága, de bevált. :)

Egy barátnőmmel beszélgettünk erről, ő le akarja tenni, mert keveset vannak együtt, de nem tudja mi legyen és érdekelne engem is, meg őt is mások véleménye.

Maradna helyette a gumi az biztos, nem akar babát.

2016. febr. 20. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon más megoldás nincs... nekünk a gumi se vált be. :S
2016. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!