Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti felezitek a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felezitek a fogamzásgátló eszközök költségét?

Figyelt kérdés

Én évek óta gyógyszert szedek, de sok volt a hormontartalma és hüvelygyűrűt kaptam.


A gyógyszert eddig én vettem (7.500Ft volt), néha adott bele a barátom (2-3x, mert elmentünk a patikába együtt, 2 ezret adott), az első gyűrűt is (4.500Ft volt 1db) én váltottam ki. De a 3 havi gyűrű húzós, 11.0000Ft lesz...

Ő nem akar gumit, így gondoltam, akkor felezzünk. Még nem hoztam fel neki.

Amúgy ő főállásban dolgozik, 200.000 körül keres, én szakmát tanulok épp, nem tudok mellette dolgozni és a legutóbbi kiváltásokra elment a félretett pénzem, ösztöndíj pedig egy hónap múlva lesz. Nagyon gáz lenne megkérni hogy segítsen ki most?

Anyukámék nem tudnak, mert Apukámat műtötték, sok gyógyszert, kötszert kellett neki venni.


2016. febr. 20. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a gáz, hogy magától nem ajánlotta fel. Nyugodtan mondd neki..
2016. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem ártana. vagy ne is vegyél semmit ezt elmondod barátodnak, hogy nem vesz mert drága aztán helyetted veszi majd meg a botyókat elhiheted :D
2016. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem lenne gáz. Nálunk ugyan én fizetem a gyógyszert, de az albérlet, meg úgy általában a költségek arányosan vannak megosztva. Kb. 1/3-2/3 arányban. (együtt élünk) Emiatt nem kérek tőle, persze ha megszorulnék, akkor nyilván.


Viszont az exemmel, a 3 havi gyógyszeremet egyszer én, egyszer ő fizette.

2016. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
persze, ez így lenne természetes. ez nem ajándék neked. kettőtöknek kell.
2016. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja! Teljesen mindegy a háttérsztori, mivel a védekezés mindkettőtök felelőssége, így természetes hogy belead. De ezek szerint nem lehettek hosszú ideje együtt, ha nem mered felhozni a témát, neki meg magától nem jut eszébe hogy beleadjon vagy esetleg még ő is fizesse......
2016. febr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!