Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye annak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak hogy egy gumi kiszakad helyes használat esetében?

Figyelt kérdés
Nem feküdtünk még le a barátnőmmel, de nem akarom teherbe ejteni. Ha helyesen használjuk az óvszert és élvezés előtt ki is veszem belőle akkor szinte esélytelen hogy teherbe essen igaz?
2016. febr. 18. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg felfújni egy gumit, igen, olyan nagy és még úgy se szakad ki, sokat bír, kicsi az esélye, hogy elszakad
2016. febr. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1.259496 %
2016. febr. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hogyha ellenőrzöd akkor kiderül hogy kiszakadt-e vagy nem (tegyél bele kis vizet). ha nem szakadt ki nem lesz semmi baja. ha kiszakadt azt ÉSZREVESZED (ebben az esetben javasolt a 72 órás tabletta). sose lehet tudni. nekem az extra safe szakadt ki. valószinüleg gyári hibás volt...
2016. febr. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt élesben menne a dolog a barátnőddel, gyakorolj magadon, hogyan tudod felhúzni ügyesen. Ha helyesen van használva, akkor nagyon kicsi az esélye, ha mégis kiszakad, akkor gyári hibás volt (de ennek az esélye szinte 0, a perek miatt nagyon odafigyelnek a gyártók) vagy annyira durván szexeltetek, a partnered pedig száraz volt, de az neki nyilván nem jó, ezért csak szól.
2016. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Helyes használat mellett nagyon minimális. Keményen is lehet csinálni, csak legyen elég nedves a csaj.

Nekem még nem szakadt ki egy sem eddig, pedig ultra thint szoktam venni.

18F

2016. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!