Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jön meg a menstruációm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Párommal nagyon oda figyelünk óvszerrel védekezünk, szeretkezés után ellenőrizzük is. Múlt hónapban 11.én jött meg, de nem rendszeres mert van, hogy előrébb ugrik 3 napot van hogy hátrébb, de már több napja nem jött meg és ideges vagyok nagyon. Tesztet csináltam,negatív lett.
2016. febr. 16. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy a stressz miatt.
2016. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan, hogy stressz miatt nem jött meg, próbálj tartani egy-két laza napot, lenyugodni és hátha megjön, ha egy hónapon belül nem jön meg csinálj még egy tesztet és fordulj orvoshoz
2016. febr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a válaszokat , akkor megpróbálok nem parázni, ha meg nem jön meg akkor orvos.
2016. febr. 16. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:
De azért azt tudod, hogy óvszer ide vagy oda, megszökhettek a fickók benned.
2016. febr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a stressz miatt van, nagyon ráparázol. Nekem is volt már ilyen. Várj pár napot és ha nem jön meg csinálj még egy tesztet ha az megnyugtat, de ha tényleg ennyire odafigyeltek, akkor nincs miért aggódnod.
2016. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!